Chci pronajmout / Pronájem nemovitosti

(pokud chcete nemovitost prodat, klikněte zde)

Průvodce - krok 1

Vlastníci.cz vytvářejí jedinečný prostor na internetu, kde se potkávají vlastníci nemovitostí se zájemci o koupi nebo pronájem nemovitostí. Zde nemusíte platit provize a můžete si své obchody vyřizovat napřímo, bez realitky. Pokud se však rozhodnete pro prodej nebo pronájem přes realitní kancelář, můžete se obrátit na nás a my Vám doporučíme prověřenou RK, za kterou ručíme svým jménem. Nebo si můžete objednat prověřeného konzultanta, který vám za hodinový poplatek pomůže s obchodem.

Vlastnici.cz jsou první a jediný komplexní obchodní systém v České republice, který dovoluje vlastníkům nemovitosti profesionálně nabízet jimi vlastněné nemovitosti, vybrat způsob prodeje a pronájmu, podle toho jak moc se chtějí v celém obchodu angažovat a úspěšně je prodat nebo pronajmout. Není zde žádné riziko, ani závazky z Vaší strany. Místo toho ušetříte desítky až stovky tisíc.

ZDARMA dokud nepronajato

Zahrnuje textovou inzerci možnost až 10 fotografií nemovitosti. Délka textu až 3000 znaků na popis nemovitosti. Nemovitost bude na www.vlastnici.cz dokud nebude pronajata.

Zvolit tento plán

Zdarma


Právní služby

Pokud chcete mít stoprocentní právní jistotu při uzavírání obchodu s nemovitostí, nabízíme Vám služby advokátů a právníků, kteří vám realitní transakci pomohou uzavřít, za mnohem výhodnějších podmínek, než by činila provize běžné realitní kanceláře.

  • Právník on-line
  • Právník na 100%
  • Právník na míru

Zvolit tento plán


S asistencí RK

Plný servis za zvýhodněných podmínek. Zahrnuje

  • služby zkušeného místního realitního agenta
  • smlouvy a formuláře zařídí a vyplní agent
  • ušetříte na poplatcích
  • zdvojnásobíte příjem při současném prodeji i nákupu.

Zvolit tento plán


Individuální plán

Jste developer, realitní kancelář, investor do realit nebo člověk, který má k prodeji nebo pronájmu více či méně hodně nemovitostí? Vlastnici.cz vytvořili program, který Vám pomůže efektivně inzerovat, prodávat nebo pronajímat nemovitosti.

  • můžete využít individuálních podmínek finanční instituce, reklamní agentury, realitní firmy. Vše na míru, dle Vašich potřeb.

Zvolit tento plán


 

Vyberte si jeden z plánů, který se stane základem Vašeho profesionálního plánu pronájmu nemovitosti

 Sdílet tuto stránku / doporučit web