Chata - Horní Slavkov - Třídomí, Karlovarský kraj, 709m2 (ID Reality: 169977)

Okres:Sokolov
Obec:Horní Slavkov
Lokalita:Třídomí
Vlastnictví: osobní
Cena: 1 500 000 Kč
Kontakt:
Telefon:604445292
E-mail: Poslat e-mail
Vaše jméno:
Telefon:
E-mail:
Vzkaz:
Zavřít

Realita vložena přímým vlastníkem. Není to pravda?

Váš komentář k majiteli reality:

ZavřítNejlepší bydlení realitní společnost

Detailní informace
Zařízeno nábytkem: zcela
Internet: možný
Plocha: 110 m²
Stav objektu: výborný
Topení: elektrické
Elektřina: ano
Voda: ano
Garáž: ano

 

Popis: Prodám zděnou chatu v rekreační oblasti Třídomí ve Slavkovském lese. Možné celoroční obývání. Chata je postavena v CHKO Slavkovský les, 3 km severovýchodně pod horou Krudum, cca 6 km jižně od města Loket. Bohaté možnosti rekreace, poznávacích výletů, pěší turistiky, cykloturistiky, nodric walkingu, možnost houbaření v okolních hlubokých lesích nebo koupání (Třídomský rybník je vzdálen cca 100 m od chaty). Na chatu lze dojet autem směrem od Horního Slavkova nebo od Nadlesí.

Popis chaty: v přízemí je obývací místnost s kuchyní - zařízeno stylovou rozkládací sedací soupravou, dřevěným stolkem a židlemi, komodou, sekretářem a dalším vybavením, v obývací místnosti jsou veliká kachlová kamna, v kuchyni je kuchyňská linka a veliký masivní jídelní stůl s židlemi, dále je v přízemí prostorná koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC, chodbička, před chatou je terasa. V prvním patře ložnice + další dveřmi oddělený pokoj a balkónová terasa. Nad patrem je půda. V suterénu chaty je sklípek s otevřeným krbem, barem a posezením. V suterénu je dále garáž + technická místnost.

Interiér chaty je zpracován do světlého dřeva s masivním dřevěným nábytkem a dřevěnou podlahou. Vytápění chaty realizováno z elektrického kotle prostřednictvím radiátorů v místnostech a možno jej regulovat či řídit programem z chaty bezdrátovým termostatem. V obývací místnosti jsou dále umístěna velká kachlová kamna na dřevo. V objektu je domácí vodárnou rozvedena studená a teplá voda, ohřev vody je zajištěn boilerem. Zdrojem vody je studna.

Chata je zajištěna bezdrátovým zabezpečovacím systémem (pohyb, sklo, otevření dveří) s upozorněním narušení ochrany na mobilní telefon.

Zastavěná plocha 50m2. Užitná plocha cca 110m2 + garáž. Pozemek je vlastní o rozloze 709 m2. Na zahradě je dále k dispozici pergola s nábytkem, dřevník a ohniště.

Cena je včetně zařízení interiéru obývací části chaty (nábytek, stoly, židle, postele, poličky, kuch. linka), dále včetně masivního stolu, lavicemi a židlemi v pergole a nábytkem ve sklípku a dále elektronikou (TV, set-top box, elektrický vařič, lednice, mikrovlnná trouba).

Vše je připraveno k okamžitému užívání. 54.227.14.23

Volat můžete:
Po-Pá:
So:
Ne:

Vloženo: 18.10.2015

Zadejte emailovou adresu:

Zavřít

Hypoteční kalkulačka:

Cena nemovitosti:
Vlastní zdroje:
Doba splácení: let
Úroková sazba: %
Úvěr:  
Měsíční splátka:  
Celkem zaplatíte:  
  = Počítej =
 
Financiér - Financování na míru
Pro výhodné financování
volejte asistenci: 731 450 081


Sdílet tuto stránku / doporučit web