Nejlepší bydlení realitní společnost

Prodej nemovitosti v exekuci

S exekucí není prodej nemovitosti vůbec snadný a je výrazně komplikovaný. V normální situaci i když máte dluhy pak můžete jako majitel s nemovitostí nakládat. Jakmile však ztratíte schopnost hradit své závazky a soud vyhoví návrhů věřitelů a pošle na vás exekutory pak je na velký problém zaděláno. Pokud je na nemovitosti exekuce, nemůžete ji totiž převádět na jiné ani s ní volně nakládat a disponovat.

Kdo si myslíte, že od vás koupí nemovitost pokud je na ní exekuce..Těžko někdo z ulice. Musíte vědět co a jak, protože taková koupě nemovitosti sebou nese podstatná rizika, protože kupující by mohl ve finále o nově nabytou nemovitost i přijít.

 

Vždy se může stát, že kupující bude informován a tom, že na prodejce nemovitosti je vedena exekuce. Pak by mohl být zneplatněn celý proces převodu nemovitosti. Jsou k dispozici takzvané odpůrčí žaloby, kterými se věřitel, exekutor nebo oprávněný může podat námitku na takový prodej nemovitosti v exekuci. To se může domáhat až tři roky nazpět.

Navíc pokud majetek nabyde jiný člen rodiny jsou problémy na světě, protože ani při náležité pečlivostí nemohl rozpoznat nekalé úmysly zadluženého prodávajícího příbuzného. Zde prokazuje příbuzný.

Pokud však nabyde někdo mimo okruh rodiny, musí prokázat oprávněný, exekutor, věřitel, že nabyvatel nemovitosti o exekuci věděl.

 

Jak rychle prodat nemovitost v exekuci mimo dražbu

Je zde několik možností. První je, že se to riskne a že se věřitelé ničeho nedomohou.

Druhá možnost je uzavřít takovou transakci pod dohledem exekutora, což bude mít však háček v tom, že exekutor bude chtít maximum peněz pro sebe a věřitele a musí se hradit náklady řízení atd, atd.

Třetí možnost je svěřit prodej nemovitosti v exekuci specializované kanceláři jako ja ta naše a my si poradíme se všemi problémy a vy se dočkáte peněz a vyhnete se dražbě nemovitosti, která bude znamenat pouze ztrátu.

Tuto variantu doporučujeme, protože v dražbě se nemovitosti prodávají i za 40% jejich odhadní ceny. Neváhejte a svěřte nám prodej do rukou ať nespláčete nad výdělkem.

Díky našemu know-how a orientaci ve složitostech právního systému a naší obratnosti při vyjednávání s exekutory, znalci, odhadci, právníky, vám můžeme sehnat kupce, nebo vaši nemovitost v exekuci vykoupíme a vy dostanete peníze hotově během dnů nebo hodin.

 

Budete si moci oddechnout a začít znovu stavět svůj život na pevnějších základech a zbavíte se exekutorů a věřitelů.

 

Jak to probíhá?

Kupují vaší nemovitosti musí uhradit finance na exekuci či dluh, který je spojen s vaší nemovitostí. Na základě toho exekutor přikáže katastru nemovitostí, aby vymazal zástavu, což může být problém, který však zvládneme. A nakonec podepíšeme kupní smlouvu na nemovitost, která bude prostá jakýchkoli břemen. Zní to jednoduše, ale jde o komplikovaný problém, který však vyřeší naši realitní specialisté. Zavolejte nebo nám napište co nejdříve, než bude pozdě!

My oddlužíme vás i nemovitost a připravíme ji na prodej. Zajistíme rovněž výkup nemovitosti za hotové, nebo nový úvěr zaručený nemovitostí, tak, aby vše bylo únosné.

Stačí když nás kontaktujete.

 

Co znamená exekuce nemovitosti

Pokud nesplácíte své dluhy a věřitel se obrátí na soud, který rozhodne o exekuci, výkonu exekuce na váš majetek. S tímto rozsudkem se věřitelé obrátí na exekutora, který vydá exekuční příkaz k prodeji vaší nemovitosti a zablokuje vaši nemovitost v katastru, abyste ji nemohli převádět na jiné osoby.

To zjistíte z listu vlastnictví, kde bude v oddíle C uvedeno omezení možnosti nakládat s majetkem ve prospěch dotyčného exekutora.

Po blokaci nemovitosti začne exekutor připravovat dražbu. Ve které se bude chystat nemovitost prodat. Tomuto scénáři se snažte vyhnout, protože v dražbě je velmi pravděpodobné, že se vaše nemovitost prodá za málo peněz a vy tak přijdete o nemovitost a peníze žádné nedostanete a v nejčernějším případě výnos z dražby nemovitosti nepokryje všechny vaše dluhy a vy budete stále dlužit!!

Proto se obraťte na nás a my se vám budeme snažit pomoci dříve než k tomu dojde!! Uhradíme vaše závazky u exekutora a zbytek ceny vyplatíme vám!

Vyplňte formulář, neváhejte dokud je čas.

Chci pomoci s exekucí

Kontaktní údaje

Jméno: Přijmení:
Ulice: č.p.:
PSČ: Město:
Okres:
E-mail: Telefon:

Popište nemovitost:

Lokalita:

Požadovaná cena:
Foto 1:   (ve formátu .jpg)
Foto 2:   (ve formátu .jpg)
Foto 3:   (ve formátu .jpg)

Nejlepší bydlení realitní společnostSdílet tuto stránku / doporučit web