Prima byt (ID Reality: 42420)
| Okres: | Kolín |
|---|---|
| Obec: | Pečky |
| Cena: | 2 600 000 Kč |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| E-mail: |
Poslat e-mail
|
|
Realita vložena přímým vlastníkem. Není to pravda? Váš komentář k majiteli reality: | |
|
|
Popis: Tento byt se tedy nachází ve dvoupodlažním podsklepeném domě.V tech. podlaží je plynová kotelna,prádelna,sušárny,dílna,sklepní komory bytů,čerpadlo na užit. vodu pro zahradu a další úložné prostory.
V prvním podlaží jsou dva byty a shodištěm se dostaneme do haly ze které jsou vchody do horních dvou bytů.Zde je i prodávaný byt a nad ním je možné v podkroví v případě zájmu vybudovat obytné prostory.
Vlastní garáž,zahrada vhodná k posezení,a dvůr s možností dalšího parkování.Byt je po úpravách a nabízí klidné ,pohodlné a pohodové bydlení v kvalitním cihlovém domě jež se nachází na oploceném pozemku dost dobře zabezpečeném.Je na mírném návrší,bez nebezpečí povodně a s dalekým výhledem do kraje.V okolí je zástavba vilek.
Obec je velmi dobře udržovaná,dálk. vodovod ,kanalizace.
Prodám,vyměním.
38.107.179.224
Výhody:
V místě lékař,vlak ,autobus,škola,pošta,supermarket
Volat můžete:
Volat možno kdykoli.
Vloženo: 30.06.2011
