Smluvní asistence

Chcete-li si objednat naše realitní služby, které Vám pomohou s řešením obchodních a smluvních vztahů, vč. návrhu smlouvy, vyplňte přiložený dotazník a odešlete ho. Obratem Vás bude kontaktovat asistentka Vašeho osobního poradce, která Vám s Vaším osobním poradcem smluví osobní schůzku. Na rozdíl od jiných serverů neplatíte nic předem, za naše služby zaplatíte až na naší společné schůzce, asistentka Vám přibližnou částku sdělí při potvrzení schůzky. Na ní s Vámi Váš osobní poradce projde podrobně Váš případ, poradí Vám jak dál a nechá vypracovat pro Vás vzorovou smlouvu. Standardně do 5 pracovních dní od nás obdržíte vedle návrhu jak dál postupovat i vzorovou smlouvu podle Vašich požadavků. Hodinová sazba je 700 Kč / hod.

Pro jednodušší a rychlejší komunikaci Vám doporučujeme, aby na schůzce s Vaším osobním poradcem byl přítomen i zástupce protistrany (jste li prodávající, tak i kupující a opačně).

Vaše osobní data, která nám sdělíte, považujeme za přísně důvěrné. Budou použity pouze k účelu, pro který nám je poskytujete.

Dotazník – smluvní asistence

Jméno:
Příjmení:
Jste: prodávající
kupující
Název nemovitosti:
Telefon:
Popište orientačně v čem potřebujete poradit:
Kdy chcete být kontaktován:
Vám vyhovuje schůzka:
Poznámka:
 

Souhlasím s tím, že po 1. setkání zaplatím odměnu a pak i souhlasím s obchodními podmínkami.

 
Sdílet tuto stránku / doporučit web