Pronájem

O pronájmu

pronajmout nemovitost         pronajmout si nemovitost- Výběr z nabízených nemovitostí k pronájmu

 

Každý měsíc hledá na internetu pronájem desetitisíce zájemců. Vlastníci.cz zlepšují způsob, kterým lze rychleji a efektivněji pronajmout nemovitost. U nás můžete sami bez cizí pomoci nabízet vlastní nemovitosti k pronájmu profesionálním způsobem a nemusíte platit provizi, pokud máte čas a chuť zvolit si míru vaší angažovanosti v obchodu. To zrychluje a zlevňuje Vaše realitní obchody a pomůže Vám to vydělat více peněz.

Vlastníci.cz vytvářejí jedinečný prostor na internetu, kde se potkávají vlastníci nemovitostí se zájemci o koupi nebo pronájem nemovitostí. Zde nemusíte platit provize a můžete si své obchody vyřizovat napřímo. Pokud se však rozhodnete pro prodej nebo pronájem přes realitní kancelář, můžete se obrátit na nás a my Vám doporučíme prověřenou RK, za kterou ručíme svým jménem. Nebo si můžete objednat prověřeného konzultanta, který vám za hodinový poplatek pomůže s obchodem.

Využijte možností, které Vám dává internet! 75 procent všech zájemců o koupi nebo pronájem začíná hledat nemovitost právě zde. Vyzkoušejte tento potenciál a vydělejte více peněz.Sdílet tuto stránku / doporučit web