O nás

Komplexní systém pro prodej a pronájem nemovitostí vlastníkem.

Tento server na adrese www.vlastnici.cz je jediným realitním portálem, skutečně zaměřeným na potřeby vlastníků nemovitostí, který jim poskytuje široký okruh individualizovaných služeb. Můžete si vybrat, zda chcete prodávat sami nebo přes realitní kancelář. S naší pomocí to bude vždy profesionální a výhodnější než dosud. Jako jediný Vám umožňuje profesionálně a bez cizí pomoci prodávat, pronajímat a kupovat nemovitosti a ušetřit tak peníze na realitních provizích. Nebo prodávat přes realitní kancelář za zvýhodněných podmínek. Můžete si zde vybrat z široké nabídky nemovitostí. V zájmu komplexnosti je umožněno inzerovat i realitním kancelářím, která je viditelně odlišená tak aby i vlastník, který nemá čas a možnosti nemovitost prodat nebo koupit bez jejich pomoci mohl získat to co na realitním trhu očekává.

Vlastníci.cz - Nejlepší realitní server pro vlastníky nemovitostí.

Chcete prodat sami nebo přes realitní kancelář?! Zde můžete zvolit možnost, která Vám nejvíce vyhovuje. A zda budete nebo nebudete platit provizi realitní kanceláři. S námi ji platit nemusíte. A budete vědět, jak vše proběhne. Pod Vaší kontrolou.

S námi však jako vlastník můžete mít své realitní transakce pod kontrolou.

Tento materiál obsahuje základní informace o serveru, náhledy jednotlivých stránek a možnosti a tipy jak můžete sami prodat, pronajmout, koupit vysněnou nemovitost.

Obsah


Možnosti inzerce nemovitostí

Server Vlastníci nabízí přímým vlastníkům možnost ZDARMA, profesionálně inzerovat a prodávat svoji nemovitost. Další možností je zvolit si zkušeného poradce, který je odborníkem v realitách za hodinovou sazbu a nebo si zvolte RK. Realitní kancelář je prověřená a my jsme schopni garantovat kvalitu jejích služeb, takže se nemusíte obávat neseriozního jednání.

Realitní plán

Než se pustíte do prodeje, ujasněte si svůj inzertní a marketingový plán prodeje (pronájmu) nemovitosti. Tzv. Realitní plán. Volbou realitního plánu si musíte ujasnit některé základní faktory, které jsou s prodejem nebo pronájmem spojeny. Jak si zvolit ten Váš realitní plán se dozvíte zde.

Jak inzerovat

Pomocí internetu. Vyberte si realitní plán, zadejte informace o nemovitosti a odešlete. Součástí výběru realitního plánu je registrace, během které si vytvoříte uživatelské jméno a heslo. Pomocí těchto údajů bude možné později upravovat informace o nabízené nemovitosti. Poté bude aktivována Vaše nabídka s kontaktními údaji. V případě volby realitního plánu s asistencí realitní kanceláře, Vás bude kontaktovat realitní makléř, který Vám nabídne zvýhodněné podmínky pro prodej nebo pronájem.

Obecné specifikace

  1. Správa nabídek se děje pomocí reklamního a realitního systému Vlastníci.cz
  2. Vlastníci nevytváří ani neupravují nabídku a reklamu klienta
  3. Sdělení a obrázky nesmí být v rozporu se zákony ČR

Často kladené otázkySdílet tuto stránku / doporučit web