Vytvoření marketingového plánu prodeje

Jednoduché a účinné reklamní tipy

Jaké levné a účinné prostředky reklamy máte k dispozici?

Leták A4

Umisťuje se na vchodové dveře, nástěnky v domech, hydranty a na další vhodná místa v domě a okolí domu/bytu kde se nachází prodávaná nemovitost.

Plastová cedule/plachta na nemovitost

Pokud je to možné, dá se zavěsit např. pod okna bytu. Uchytí se např. za výstupky nebo otvory v parapetech oken, za duté výstupky, do kterých se umisťují státní vlaječky apod. U domů a pozemků je to jednodušší např. na plot.

Pohlednice A6

Oboustranná. Dává se v okolí prodávaného bytu, domu, pozemku, chalupy. Např. do schránek nebo za stěrače aut (je třeba uvážit počasí v nejbližších hodinách)

Internet

Reklama na realitních serverech je pro majitele často zdarma. Využijte toho a dejte je všude kam můžete.

e-Pohlednice A5

Stejné informace jako na pohlednici A6. Posílá se na kontakty z databáze, podle toho jakou má kupující klient představu o nemovitosti. Posílají se jednotlivě z důvodu nezahlcení příjemce, který tak bude mít dostatek času na prostudování nabídky a nebude skákat z jedné na druhou. Nerozesílají se hromadně, kvůli utajení databáze a kvůli zákonu o Ochraně osobních údajů.

Anonymní oznam

Prodám dům, byt, pozemek……..v této lokalitě. Na malé lístečky napište tuto jednoduchou větu s dalším základním popisem vaší nemovitosti a vylepte je v  okolí, nevynechejte supermarkety a další obchody.

Zpět na obsah
|
Pokračovat


Sdílet tuto stránku / doporučit web